Administration

  • Medarbejder billede

    Anita Baggesø

    Administrativ sekretær, Brøndbyabb@sosuh.dk Mobil: 41380816
  • Medarbejder billede

    Anette Madsen

    Uddannelsessekretær GF1 og GF2, SU-vejledning, Brøndbyanm@sosuh.dk Mobil: 41380815
  • Medarbejder billede

    Annette Errington

    Uddannelsessekretær uddannelsesvejledning, Gladsaxeanj@sosuh.dk Mobil: 41380817
  • Medarbejder billede

    Ayoe Andersen

    Uddannelsessekretær SOSU hjælperudd., GF1 og GF2 i Gladsaxe + SOSU hjælperuddaca@sosuh.dk Mobil: 41380818
  • Medarbejder billede

    Birgitte  Brix-Thomsen

    Uddannelsessekretær SOSU assistent udd., Gladsaxebbt@sosuh.dk Mobil: 41380819
  • Medarbejder billede

    Charlotte Carlsen

    Systemkoordinator, uddannelsessekretær uddannelsesvejledning, Brøndbycwc@sosuh.dk Mobil: 25164445
  • Medarbejder billede

    Flemming Pedersen

    Elevtalscontrollerfpe@sosuh.dk Mobil: 25164449
  • Medarbejder billede

    Helle Heegaard Larsen

    Uddannelsessekretær AMU, Herlevhhl@sosuh.dk Mobil: 25164452
  • Billede mangler

    Helle Jørgensen

    Uddannelsessekretær Pædagogisk assistentudd., Brøndbyhej@sosuh.dk Mobil: 41380781
  • Medarbejder billede

    Helle Rosenberg Pedersen

    Servicemedarbejderhrp@sosuh.dk Mobil: 51419912
  • Medarbejder billede

    Lene Schelde Pedersen

    Administrativ medarbejder receptionen, Brøndbylsp@sosuh.dk Mobil: 25164455
  • Billede mangler

    Lis  Jørgensen

    Uddannelsessekretær, Gladsaxeljo@sosuh.dk Mobil: 25164456
  • Medarbejder billede

    Majbritt Lakshøj-Hansen

    Administrativ medarbejder, Servicecentretmlh@sosuh.dk Mobil: 25164457
  • Medarbejder billede

    Mette Sørensen

    Administrativ medarbejder Kursusenheden, Herlevmes@sosuh.dk Mobil: 41380741
  • Medarbejder billede

    René Lassen

    Uddannelsessekretærrla@sosuh.dk Mobil: 25164458
  • Medarbejder billede

    Sibel Turan

    Uddannelsessekretær AMU, Herlevstu@sosuh.dk Mobil: 25164459
  • Medarbejder billede

    Sine Karmann

    Uddannelsessekretær, SU-vejledning, Herlevsni@sosuh.dk Mobil: 22311318
  • Medarbejder billede

    Sissel Krogstad-Nielsen

    Servicemedarbejdersak@sosuh.dk Mobil: 25164461
  • Medarbejder billede

    Tove Hallengren

    Uddannelsessekretær uddannelsesvejledning, Brøndbyth@sosuh.dk Mobil: 25164462